Well, I'm back from my Disney vacation and as usual, it was a blast. And yes, I am broke! You don't realize how much you spend until you get home, and a trip to the donut shop seems like the bargain of the century.

When your at Disney everything is more money. Four ice cream bars, $15.00. A quick serve breakfast, 30.00. I even paid $3.50 for a can of ravioli. But its Disney, and they give that back to you in service. Plus, people pay for it, and the place is jam packed, even in the off season.

Look at it this way, if you were a business, and everything you put out there was selling, would you drop your price? Comments welcome!